Hakkımızda

Lady Mina Tekstil Sanayi ve Ticaret A. Ş., tekstil sektöründe faaliyet gösteren yenilikçi ve uzman kuruluşlardan biridir. 2010 yılından itibaren ürün portföyünü çocuk iç giyim ve kadın pijama ürünlerine yönelten firmamız, çeşit sayısını artırarak uzun soluklu gelişim yolculuğuna devam etmektedir.

Ürünlerimizde kullandığımız tüm tekstiller İstanbul, Pendik lokasyonundaki fabrikamızda üretilmekte. Kendi tasarımcılarımızın hazırladığı özel modellerde ve yüksek standartlardaki kumaşlarla dikimi yapılan pijama ve bebek giyim ürünlerimiz, 7 gün 24 saat aktif olan online satış mağazamızda beğeninize sunulmaktadır.

LadyMina, bir pijamadan beklediğiniz konforu ve kaliteyi en optimum şekilde sağlayan uyku kıyafetlerini sizlerle buluşturmaktadır. Üretici olmamızın verdiği avantajlarla indirimli fiyatlarla sahip olacağınız çeşitli ürünler için sitemizi online olarak inceleyebilirsiniz. Kullanıcı dostu site tasarımımız, kredi kartı bilgilerinizi koruyan 256bit SSL emniyet protokolümüz ve hızlı kargo avantajımızla da yanınızdayız. Kampanyalardan haberdar olmak için haber bültenimize kayıt olmayı unutmayın.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...